Versenyeredményeink 2018-19. tanév

June 11, 2019

 

1. Október 26. Országos Zsoltár- és Népdaléneklő Verseny, Balatonfüred

  • Kiemelt arany-minősítés:

    • Kontra Szabolcs Dániel 4. o.  

  • Arany-minősítés:

    • Bakondi Borbála Dorka 4. o.

    • Illés Lili 5. o.

    • Tóth Sára 5. o.

    • Varga Kiara Mercédesz 6. o.

    • Leveles-Barta Zsuzsanna 7. o.

  • Ezüst-minősítés: 

    • Theisz Nimród 2. o.

    • Bolla Hanna Lora 4. o.

    • Migrák Barbara 4. o.

    • Vándor Karina 7. o.

  • Bronz-minősítés:

    • Kocsán Petra 5. o.

    • Kovács Gréta 5. o.

 

2. November 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

  • 9. hely - Kőnig és diákjai csapat 7. o.

    • Leveles-Barta Zsuzsanna

    • Kercsó Sára

    • Répássy Csanád Gábor

 

3. November 9. Református Iskolák Országos Mesemondó Találkozója, Tiszakécske

  • mesmondás

    • ezüst minősítés: Szalay Ákos 1. o.

    • bronz minősítés: Novák Noémi 2. o. 

  • meseírás

    • ezüst minősítés: Bakó Lili 3. o.

  • szépírás

    • arany minősítés: Hannos Kitti 5. o.

    • bronz minősítés: Kisgergely Csaba 6. o.

 

4. November 17. Csendes Csodák Versmondó Találkozó

  • 1-2. osztályos kategória

    • 1. helyezett Kovács Ábel 1. o.

    • 2. helyezett Novák Noémi 2. o.

    • 3. helyezett Kovács Tamás Bendegúz 2. o.

  • 3-4. osztályos kategória

    • 2. helyezett Leveles-Barta Csongor 4. o.

    • 3. helyezett Boncza Regina 3. o.

    • különdíj: Györe Hanna 3. o.

  • Felső tagozatos kategória

    • 1. helyezett Boncza Kinga 5. o.

    • Különdíj: Kocsán Petra 5. o.

 

5. November 30. Budapesti Országos Református Zsoltáréneklő Verseny

  • arany minősítés

    • Bakondi Borbála 4. o.  

  • ezüst minősítés:

    • Bakondi Kornél 2. o.

    • Kelemen Hanna 3. o.

  • bronz minősítés:

    • Kontra Dávid 5. o.

 

 

6. Február 18. Házi/iskolák közötti matematika verseny

  • 1. osztály:

    • 1. helyezés: Varga Léna

    • 2. helyezés: Becán Boglárka

    • 3. helyezés: Harasztosi Lóránt

  • 2. osztály: 

    • 1. helyezés: Novák Noémi

    • 2. helyezés: Theisz Nimród, Fekete Dóra

    • 3. helyezés: Talabér Ábel

  • 3. osztály:

    • 1. helyezés: Barabás Gábor

    • 2. helyezés: Vándor Gergely

    • 3. helyezés: Varga Péter

  • 4. osztály: 

    • 1. helyezés: Leveles –Barta Csongor

    • 2. helyezés: Leveles - Barta Botond

    • 3. helyezés: Szabó András Máté

 

​7. Március 21. Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

  • 15. hely: Lipka Zsófia (6. osztály) 15. (329 induló közül)

  • 14. hely: Vándor Karina (7. osztály)

  • 29. hely: Leveles-Barta Zsuzsanna (7. osztály) (289 induló közül).

 

 

8. Április 5. Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny

  • Egyéni éneklés:

    • országos 2. helyezés: Kontra Szabolcs Dániel – 4. o.

    • országos 3. helyezés: Harasztosi Lóránt – 1. o.

    • országos különdíj: Varga Kiara Mercédesz – 6. o.

    • arany minősítés: Boncza Regina Violetta – 3. o.

    • ezüst minősítés: Kovács Tamás Bendegúz – 2. o. ​   

      •                    Rakita Csenge – 5.

    • Csoportos éneklés:

      • ezüst minősítés: Kocsán Petra 

        •                    Róth Regina Krisztina 

        •                   Tóth Sára Krisztina

 

9. Március 22. – a víz világnapja rajzpályázat (Biatorbágyi Karikó János Könyvtár)

  • 1-2. osztályos kategória:

    • 1. hely: Fekete Dóra 2. o.

    • 3. hely: Szalay Ákos 1. o.

  • 5-6. osztályos kategória:

    • 3. hely: Korompay Boglárka 6. o.

 

10. Április 13. Medve szabadtéri matematika verseny

  • Medvebocs kategória 6. o.:

    • 46. hely: Bakondi Csongor,

      •   Hajnóczi Márk,

      •   Kisgergely Csaba

    • 69. hely: Lipka Zsófia,

      •   Korompay Boglárka

      •   Varga Kiara

  • Kismedve kategória 7. o.:

    • 14. hely: Leveles-Barta Zsuzsanna,

      •   Tohai Emma

      •   Vándor Karina.

 

11. Április 26. Bókay Árpád Országos Biológiaverseny

  • szóbeli prezentáció különdíj:

    • Boncza Kinga 5. o.

 

12. Április 29-30. Házi versmondó verseny

  • 1. osztály:

    • 1. helyezett - Varga Léna

    • 2. helyezett - Sarkadi Andor 

    • 3. helyezett - Kiss Zsigmond és Kovács Ábel Valdemár

  • 2. osztály:

    • 1. helyezett - Novák Noémi 

    • 2. helyezett - Bolla Netti

    • 3. helyezett - Sillinger Domonkos

  • 3. osztály:

    • 1. helyezett - Györe Hanna Krisztina

    • 2. helyezett - Forró Dániel

    • 3. helyezett - Korompay Bíborka

  • 4. osztály:

    • 1. helyezett - Leveles-Barta Csongor

    • 2.  helyezett - Gaál Barnabás

    • 3. helyezett - Leveles-Barta Botond

  • 5. osztály:

    • 1. helyezett - Rakita Csenge

    • 2. helyezett - Kocsán Petra

  • 6. osztály:

    • 1. helyezett - Veress Fanni

    • 2. helyezett - Varga Kiara Mercédesz

    • 3. helyezett - Balázs Jázmin

 

13. Május a "Csodatevő Jézus" rajzpályázat

  • országos 1. helyezés:

    • Becán Boglárka 1. o.

 

14.  Május 3. Földpörgetők természettudományos verseny döntő

  • 2. hely: Kukorica csapat:

    • Kollát Eszter

    • Leveles-Barta Zsuzsanna

    • Kercsó Sára

    • Hajnóczi Márk

 

15. Május 12. Hermann Ottó természetismereti verseny döntő

  • 1. hely: Balázs Jázmin, 6. o.

  • 2. hely: Korompay Boglárka, 6. o.

  • 7. hely: Lipka Zsófia, 6. o.

  • 6. hely: Forró Áron 

    • Vándor Péter

 

16. A Nagy Nap című rajzverseny

  • 2. osztályos kategória

    •  2. hely: Fekete Dóra

    • Különdíj: Kolláth Edit

  • 3-4. osztályos kategória

    • 2.hely: Györe Hanna 3.oszt.

  • 5.osztályos kategória

    • Különdíj: Kocsán Petra

  • 6.osztályos kategória

    • 3. hely: Korompay Boglárka

 

 

Tags:

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nemrég írtuk

November 11, 2019

November 5, 2019

Please reload

Please reload

Arhívum

© 2017 Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now